Szczecin ul. Bohaterów Warszawy 29b
tel. (091) 812-16-32 / kom. 501-384-011

Studio Urody A&D


JESTEŚMY DLA WAS

Poniedziałek - Piątek
9.00 - 20.00
Sobota
9.00 - 15.00Kosmetyka twarzy i ciała

Wykonujemy zabiegi kosmetyczne, takie jak
 • depilacja pastą cukrową
 • henna i regulacja brwi i rzęs
 • mikrodermabrazja
 • peeling kawitacyjny
 • fale radiowe
 • zabiegi na twarz
 • zabieg liftingujący
 • zabieg oczyszczający
 • mezoterapia bezigłowa
 • mezoterapia mikroigłowa
 • ultradźwięki
 • zabiegi dla mężczyzn

Zapraszamy wszystkich na kompleksowe usługi kosmetyczne do naszego salonu.

Depilacja pastą cukrową jest najbardziej naturalną metodą depilacji stosowaną od kilku tysięcy lat. Zalety depilacji pastą cukrow: długotrwały efekt: 3-4 tygodni, bez ryzyka poparzenia, bezpieczna dla alergików, osób z wrażliwą skórą i chorobami skóry, zmywalna ciepłą wodą, nie zawiera parabenów, formaldehydu i sztucznych barwników, mniej bolesna niż depilacja woskiem i lasere

Henna i regulacja brwi i rzęs

Celem  zabiegu jest naniesienie odpowiedniego, indywidualnie dobranego koloru na rzęsy lub brwi, w ten sposób podkreślamy typ urody klientki. 

mikrodermabrazja to zabieg bezbolesnego złuszczania zewnętrznej warstwy martwych komórek naskórka, warstwa po warstwie, aż do pożądanego poziomu z uwzgędnieniem indywidualnych potrzeb skóry.

Metoda ta jest zabiegiem bezpiecznym, nieinwazyjnym, bezbolesnym i niepowodującym uczuleń jak w przypadku innych metod peelingu.

Peeling kawitacyjny  to zabieg polegający na głębokim oczyszczeniu skóry z zanieczyszczeń oraz martwych komórek poprzez fale ultradźwiękowe.

Nowy system do głębokiej pielęgnacji skóry i jej regeneracji, bez efektów ubocznych. Peeling kawitacyjny pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii.

Fale radiowe poprawia krążenie krwi i przyspiesza metabolizm komórkowy. Zastosowanie RF przyczynia się do redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz wspomaga modelowanie sylwetki. Zabiegi na twarz wygładzają zmarszczki, zwiększają elastyczność skóry, modelują owal twarzy i poprawią jej wygląd.

Mezoterapia bezigłowa jest to najnowocześniejszy, nieinwazyjny system odmładzania skóry oraz redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Mezoterapia bezigłowa wykorzystuje zjawisko elektroporacji. Fala elektromagnetyczna występuja w postaci impulsów dociera do wnętrza skóry, jak również poprzez błonę komórkową do wnętrza komórki, co powoduje, że terapia jest bardzo efektywna.

Mezoterapia mikroigłowa Zwiększa ukrwienie skóry, pobudza metabolizm komórek, stymuluje do podziałów komórkowych i odnowy, pobudza, nawilża poprzez przyciągnięcie i zatrzymanie wody. Dzięki mezoterapii szybko i w sposób nie chirurgiczny poprawiamy kondycje oraz wygląd skóry. Iniekcje takich substancji, jak: kwas hialuronowy, krzemionka organiczna i kompleksy multiwitaminowe stymulują metabolizm komórek, zwiększają produkcje kolagenu i elastyny. Skóra sprawia wrażenie młodszej. Jest dobrze odżywiona i wypoczęta, co ma wpływ na samopoczucie i pewność siebie.

Ultradźwięki "DOTYK PIĘKNA", a przede wszystkim wywoływany przez nie efekt tzw. sonoforeza to relaksujący i korzystny sposób głębokiego wtłaczania aktywnych substancji zawartych w kosmetykach.